Nawigacja

Czwartek 16.08.2018

Statystyka

liczba odwiedzin: 2381805

Półmetek 2018

Warsztaty molekularne

 • Witamy uczniów klas pierwszych!
  09.07.2018

  Autor: W.Cesarz


  Gratulujemy wszystkim przyjętym do klas pierwszych w roku szkolnym 2018/2019. Życzymy Wam i sobie od września owocnej współpracy, a na najbliższe dwa miesiące fantastycznych i bezpiecznych wakacji! 

   

  W sekretariacie są do odebrania skierowania na badania lekarskie.

  Przypominamy, tym którzy jeszcze nie donieśli wszystkich dokumentów, o dostarczenie ich do sekretariatu. Są to:

  - dwie aktualne fotografie (podpisane na odwrocie: nazwisko, imię), 
  - karta zdrowia ucznia i karta szczepień,
  - zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w danym zawodzie.

   

  Jeżeli jeszcze nie wybrałeś szkoły i chcesz dołączyć do nas zapraszamy do: Technikum  lub  Szkoły Branżowej I stopnia.  

  Szkolny zestaw podręczników 2018/2019

 • Piknik w Brzostowej Górze
  25.06.2018

  Autor: A. Tęcza


  Pierwsza wakacyjna niedziela okazała się niezwykle pracowita dla Dominiki, Kasi i Oli, które wspólnie z Anną Tęczą przygotowały  kolorowe,  owocowo-warzywne stoisko. Dziewczyny od dwóch lat uczą się zawodu technika żywienia i usług gastronomicznych i z dumą reprezentowały szkołę w kolejnym zakątku naszego powiatu, jakim jest Brzostowa Góra. To tutaj, podczas pikniku rodzinnego, organizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową razem ze swoją opiekunką serwowały szoty warzywne z dipem koperkowym, sałatkę owocową, desery, barwne dekoracje z owoców i warzyw oraz fondue czekoladowe z owocami.

 • Lat pięćdziesiąt przeleciało
  24.06.2018

  Autor: St. Olszówka


  Znów przyjechali na kolejny Zjazd Koleżeński Absolwentów Technikum Rolniczego w Weryni, by jeszcze raz, wśród bliskich sercu ludzi odświeżyć wspomnienia i zabrać je ze sobą w nieznaną przyszłość. To było prawdziwe święto wspomnień absolwentów - przywoływania w pamięci kolegów, koleżanek i nauczycieli. Nie obyło się bez łez i wielkich wzruszeń. Spotkanie przypomniało to, co w pamięci ocalało jako obraz najpiękniejszych lat życia.

  Na początek udali się na kolbuszowski cmentarz parafialny, gdzie pokłonili się przy grobach tych, co pozostawili w nich niezatarty ślad swojego istnienia. Mają to szczęście być jeszcze raz ze sobą, pomodlić  się i zapalić znicz za swoich kolegów i profesorów, którzy już tego zrobić nie mogą!

 • Ku uciesze uczniów ale i nauczycieli
  22.06.2018

  Autorzy: St.Olszówka, I.Pogoda


  Koniec czerwca wszystkim uczniom kojarzy się z finałem roku szkolnego. Właśnie wtedy mija czas obowiązkowego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, a zwieńczeniem całorocznej pracy są świadectwa. Te z wyróżnieniem wręczane były uczniom ZSA-E w Weryni przez dyrektora Stanisława Olszówkę podczas uroczystej akademii. Natomiast kandydat do Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Konrad Świątek (1ez), dyplom wraz z gratulacjami otrzymał od wicestarosty Powiatu Kolbuszowskiego - Wojciecha Cebuli.

  Zebrani usłyszeli od dyrektora szkoły obietnicę, że przez najbliższe dwa miesiące nie będzie klasówek, sprawdzianów, porannego wstawania i zadań domowych, ponieważ nadszedł radosny czas swobody i wypoczynku.

 • - Obrazek 1

Kontakt

 • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
  Werynia 501
  36-100 Kolbuszowa

 • 17 227 14 41 lub
  17 227 13 32
  numery wewnętrzne:
  101 sekretariat
  103 dyrektor
  105 zastępca dyrektora
  107 pokój nauczycielski

Galeria