Nawigacja

Wtorek 12.12.2017

Statystyka

liczba odwiedzin: 1879094

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Bieszczady jesienią

 • 12.12.2017

  Autor: A.Biestek


  W środę i czwartek (13-14.12.2017) Szkolne Koło Caritas organizuje kiermasz pierniczków, które są jednym z symboli Świąt Bożego Narodzenia. Udekorowane lukrem, o fantazyjnych kształtach i pięknym zapachu będą czekały na Was. Serdecznie zapraszamy na długiej przerwie przy wejściu głównym do szkoły.

   

 • 11.12.2017

  Autorzy: N.Bajor, K.Wachowska


  W same mikołajki odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu powiatowym. W zawodach wzięły udział trzy szkoły: LO Kolbuszowa, ZST Kolbuszowa oraz ZSA-E z Weryni, a rozgrywki przeprowadzone zostały na sali w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Reprezentacja naszej szkoły sprawiła sobie mikołajkowy prezent, bo zdobyła I miejsce.  

 • 11.12.2017

  Autorzy: A.Tęcza, A.Kiwak


  Grudzień to miesiąc, w którym ludziom udziela się radosny, świąteczny nastój. Atmosferę i zapach  zbliżających się świąt mogli już odczuć uczestnicy kulinarnego święta pt. „Piernikowe słodkości”, które odbyło się 1 grudnia 2017 roku. Celem tej uroczystości było kultywowanie kulinarnych tradycji bożonarodzeniowych, dzielenie się przepisami kulinarnymi, sporządzanie i artystyczne dekorowanie pierników oraz integracja środowiska szkolnego. Aromat korzennych przypraw: cynamonu, kardamonu i goździków kusił uczniów klas pierwszych i trzecich.

 • 08.12.2017

  Autorzy: A.Kusy, I.Pogoda


  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak bardzo wirus HIV i choroba AIDS ich dotyczą. Grupą największego ryzyka jest młodzież w wieku 20-29 lat. Media coraz mniej podają informacji na ten temat. Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Państwowy Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Sanitarny Adam Sidor oraz przedstawiciel ROPS Rzeszów Łukasz Kosiba w swoich wystąpieniach jednogłośnie stwierdzili, że laureaci XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS” oprócz talentu wykazali się szczegółową znajomością zagadnienia. ZSA-E w Weryni reprezentowały wyróżnione: Alicja Kusy i Natalia Sitarz. Gratulujemy!

 • 05.12.2017

  Autor: I.Pogoda


  "Bez pracy nie ma kołaczy", "bez zachodu nie ma miodu", "pieczone gołąbki nie lecą same do gąbki",  "kawałek chleba nie spadnie z nieba" możemy przeczytać w znanych przysłowiach. Mówią nam one, że należy ciężko pracować by osiągnąć upragniony cel. Praca jest środkiem do sukcesu i nie ma możliwości aby bez wysiłku udało nam się spełnić marzenia. Doskonale wiedzą o tym: Kinga Cisło, Karolina Czachor, Patrycja Ofiara, Radosław Rębisz i Justyna Witas uczniowie, którzy w ubiegły czwartek zostali nagrodzeni Stypendium Powiatu Kolbuszowskiego. Gratulujemy!

Kontakt

 • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
  Werynia 501
  36-100 Kolbuszowa

 • 17 227 14 41 lub
  17 227 13 32
  numery wewnętrzne:
  101 sekretariat
  103 dyrektor
  105 zastępca dyrektora
  107 pokój nauczycielski

Galeria