Nawigacja

 • Spacer po Londynie
  16.10.2018

  Autorzy: K.Śpiewak, A.Kiwak


  Już drugi, pełen wrażeń i emocji tydzień staży za nami. Wczesnym sobotnim rankiem wyruszyliśmy do Londynu. Pierwszym  punktem naszej wycieczki był słynny most na Tamizie - Tower Bridge. Widok był piękny więc w ruch poszły aparaty i telefony. Każdy z nas pstrykał ile się dało. Fascynował nas nie tylko wspaniały widok, ale również wielki ruch na Tamizie, pływające statki. Idąc wzdłuż rzeki wstąpiliśmy do Muzeum Sztuki Nowoczesnej, podziwiając w nim dzieła stworzone przez brytyjskich i światowych artystów. Budynek galerii stanowił niegdyś główną halę elektrowni.

  Najbardziej zafascynowało nas wszystkich wspaniałe koło milenijne, czyli tzw. London Eye. Koło ma wysokość 135 metrów, a jego pełny obrót trwa około 30 minut. Na kole znajdują się 32 klimatyzowane kapsuły pasażerskie. Mieliśmy okazję przejechać się w jednej z nich podziwiając widok na cały Londyn. Było to niesamowite przeżycie!

  Następnym punktem naszej wycieczki był sławny Big Ben, który, niestety nadal jest restaurowany. Przechodząc przez park (St. James's) podziwialiśmy piękny krajobraz oraz zwierzęta, które się w nim znajdowały.

  Udaliśmy się również pod pałac Królowej Elżbiety II mając nadzieję, że ją zobaczymy. Niestety nie  mieliśmy takiego szczęścia.

  Po wyczerpującej a zarazem pełnej wrażeń i emocji wycieczce, wróciliśmy późnym wieczorem do domu. Cóż za wspaniały dzień!i Zdjęcia

 • Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać

  Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać
  16.10.2018

  Autorzy: K.Maciag, A.Kiwak


  W ciepłe, czwartkowe popołudnie świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zebraliśmy się wszyscy o godz. 1300 na sali gimnastycznej, by uczcić ten wyjątkowy dzień.

  Po odśpiewaniu hymnu państwowego, nastąpiła oficjalna część uroczystości, przemówienie dyrektora oraz przekazanie władzy na rzecz nowego samorządu z Natalią Prenetą u jego steru.

  W tym ważnym dniu, nie zabrakło życzeń i wzruszeń. Na ręce wszystkich nauczycieli złożyliśmy serdeczne życzenia wraz z symboliczną czerwoną różą. Czym bowiem byłaby szkoła bez naszych opiekunów i przewodników? Któż przeprowadziłby nas po tej - jakże krętej i wyboistej ścieżce edukacyjnej,  która ma nas zaprowadzić do osiągnięcia celów i stać się kluczem do spełnienia marzeń...?

  W dalszej części uroczystości przedstawiliśmy program artystyczny przygotowany przez panie Beatę Bryk oraz  Bożenę Twardowską wraz z uczniami klasy III ae. Krótki spektakl  pt "Nasza szkoła kochana" ukazał w sposób humorystyczny życie i naukę w szkole. Przenieśliśmy się w niezwykły, zabawny świat. Bawiliśmy się ''przy szampanie" ze Sławomirem, wspominaliśmy słynną Pszczółkę Maję zespołu Akcent czy też szukaliśmy rudego rydza w lesie...''. Okazało się, że szkoła to nie tylko nauka, lecz także dobra zabawa, zaś zawód nauczyciela wymaga czasem wręcz anielskiej cierpliwości...!

  Występ uświetnił zespół muzyczny Concordia, dodatkowo niezwykła, barwna dekoracja cieszyła wzrok i idealnie wpisywała się w kompozycję całego przedstawienia. Ten dzień z pewnością mile zapisze się w pamięci każdego. Zdjęcia

 • Wyśmienity poczęstunek

  Wyśmienity poczęstunek
  16.10.2018

  Autorzy: A.Tęcza, A.Kiwak


  Wygląda na to, że nauczyciele i uczniowie kierunku żywienia to ludzie do zadań specjalnych, którzy zawsze przygotują wykwintne i pyszne jedzenie. Kolejny raz udowodnili to 12 października 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej. Tym razem na stole królowały babeczki z serkiem koperkowym i łososiem, boczek zapiekany ze śliwką i sosem tzatziki, półmiski z wędlinami, sałatka z mango i awokado, sałatka włoska, deska serów, rolada szpinakowa, gulasz mięsny, pana cotta, domowe ciasta oraz napoje. Profesjonalną i dyskretną obsługę zapewnili Justyna, Marysia, Weronika i Adrian, którzy zdobywali pierwsze szlify w sztuce obsługi kelnerskiej. Zdjęcia

 • - Obrazek 1

 • Bieszczadzki rajd

  15.10.2018

  Autorzy: W.Broniecka, M.Biestek, A.Kiwak


  Jak co roku każdej jesieni odbyła się szkolna wycieczka w Bieszczady, w trakcie której opiekunami byli: Marta Banaś, Grzegorz Warunek i Paweł Serafin - organizator. Wyjechaliśmy dnia 04.10.18 r. o świcie bardzo podekscytowani. Drogę umilał nam piękny krajobraz za szybą. Kiedy dojechaliśmy na miejsce podjęliśmy się wyzwania wejścia na Połoninę Caryńską wyczerpującą wędrówkę wynagrodził nam zniewalający widok naszych polskich Bieszczad. Następnie udaliśmy się na tradycyjny obiad po którym mieliśmy czas na ulokowanie się w swoich pokojach, i przygotowanie do wspólnego wieczornego ogniska. Wszyscy dobrze się bawiliśmy. Były tańce i zabawy. W drodze powrotnej zajechaliśmy nad Solinę i obejrzeliśmy zaporę, gzie również miło spędziliśmy czas. Wszystkich serdecznie zapraszamy na następną wycieczkę.

 • Zmiana planu lekcji

  Zmiana planu lekcji
  12.10.2018

  Autor: Mieczysław Oślizło

  Od dnia 15.10.2018 r. obowiązuje nowy plan lekcji.

 • Zwiedzamy Wielką Brytanię

  Zwiedzamy Wielką Brytanię
  11.10.2018

  Autorzy: K.Jemioło, A.Kiwak


  Minął już pierwszy tydzień naszego pobytu i pracy w Anglii. W ostatni weekend przeżyliśmy niezapomniane emocje, zwiedzając Walię oraz Liverpool. Wyjechaliśmy z hotelu wczesnym rankiem. Pierwszym przystankiem była malownicza plaża w Barmouth. Spacerowaliśmy brzegiem Morza Irlandzkiego, podziwiając cuda natury. Następnie zatrzymaliśmy się na chwilę, aby zobaczyć zamek w Harlech oraz zrobić kilka zdjęć. Wreszcie dotarliśmy do Portmeirion, niezwykłego miasteczka nad rzeką Dwyryd. Zostało zbudowane w latach 1925-1976 według inspirowanego stylem włoskim projektu Sir Clougha Williamsa-Ellisa. Wędrowaliśmy szlakiem, podziwiając przepiękną faunę i florę oraz malowniczo odbijające się w wodzie promienie słońca. Ciekawostką jest to, że obecnie w miasteczku nikt nie mieszka na stałe – znajdują się tu jedynie hotele i restauracje.

  Dalsza część podróży biegła przez Park Narodowy Snowdonia. Mijaliśmy najwyższe góry Walii wraz ze szczytem Snowdon. Zachwycaliśmy się ogromnymi stadami owiec, pasących się na stromych stokach. Po dotarciu do Conwy przeszliśmy po zabytkowych murach obronnych, podziwiając panoramę miasta oraz zjawiskowy średniowieczny zamek. Ostatnim etapem naszej wycieczki po Walii było Llandudno i spacer po molo o zachodzie słońca.

  Następnego dnia udaliśmy się pociągiem do Liverpoolu. Miasto zrobiło na nas ogromne wrażenie. Nad rzeką Mersey obejrzeliśmy zabytkowe Doki Alberta, wybudowane w XIX w. Były miejscem, gdzie rozładowywano najcenniejsze towary transportowane drogą morską, m.in. jedwab, bawełnę, herbatę. Uczestniczyliśmy także w polskiej Mszy świętej w Katedrze Metropolitalnej, która wywarła na nas ogromne wrażenie.

  Główne ulice miasta zarezerwowane były na paradę gigantów. Około 1,25 miliona widzów w tym my, ulokowało się na ulicach, aby rzucić okiem na uroczego psa Xolo,dziewięciometrową marionetkę dziewczynki i jej piętnastometrowego wujka. Giganci odbyli trzecią i ostatnią wizytę w Liverpoolu - mieście, które ich francuski twórca Jean-LucaCourcoulta z teatru Royal De Luxe, opisał jako swój drugi dom. Marionetki zbudowane są z drewna topoli i lipy oraz stali, a oczy wykonane są z lamp ulicznych. Poruszane są za pomocą lin, kół pasowych i silników. Sprzęt obsługiwało ponad 100 operatorów.

  Wycieczka była wspaniałym przeżyciem, które pozwoliło nam oderwać się od codziennej rutyny. Już czekamy na kolejne wycieczki do Londynu i Birmingham. Zdjęcia

 • Ekonomiczne Gry Uliczne

  Ekonomiczne Gry Uliczne
  11.10.2018

  Autorzy: J.Witas, A.Kiwak


  Kolejny raz uczniowie naszej szkoły zmagali się z zagadkami ekonomicznymi w dość nietypowy sposób... 28 września dwie drużyny uczniów z klas trzecich i czwartych wzięły udział w II edycji Ulicznych Gier Terenowych w Rzeszowie. Cała zabawa polegała na połączeniu wiedzy ze sprawnością fizyczną "Kto pierwszy ten lepszy" - z tą myślą uczestnicy biegali po ulicach Rzeszowa, ale to urzędy były prawdziwym celem uczniów. Tam znajdowały się stacje na których drużyny odpowiadały na pytania  związane z zakładaniem firmy, obrotem pieniędzmi i resztą tematów poznawanych przez uczniów technikum ekonomicznego już w klasie pierwszej. Na mapie każdej drużyny znalazł się m.in.: ZUS, Urząd Skarbowy i Urząd Miasta. Po dotarciu wszystkich drużyn  do mety czekał  słodki poczęstunek. Zaraz potem odbyło się uroczyste wręczenie nagród, po którym uczniowie wrócili do szkoły, by następnie udać się do domu.

  Jedno jest pewne - wrócimy za rok! Zdjęcia

   

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • - Obrazek 1

 •  Rowerem po zdrowie

   Rowerem po zdrowie
  08.10.2018

  Autor: A.Kiwak


  Nasza szkoła znana jest w okolicy z promowania zdrowego stylu życia. Panie Małgorzata Laube-Skowrońska, Donata Krogulec, Marta Banaś i Anna Kiwak wraz z grupą 30-tu uczniów udowodniły, że zdrowy, sportowy styl życia jest nie tylko możliwy ale i bardzo przyjemny. Dnia 28. 09.2018 r. uczniowie wraz z opiekunami ruszyli na wycieczkę rowerową do Porąb Dymarskich. Celem wycieczki była poznanie środowiska przyrodniczego , upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej oraz poprawa sprawności fizycznej. W trakcie przejażdżki towarzyszyła nam piękna pogoda, więc z przyjemnością upiekliśmy kiełbaskę, pospacerowaliśmy po ścieżce przyrodniczej i zadowoleni, choć nieco zmęczeni wróciliśmy do domu. Niecierpliwie oczekujemy na kolejne wycieczki i równie wspaniałe wyprawy. Zdjęcia

 • "Gigantyczny" Liverpool
  08.10.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii "Gigantyczny" Liverpool.

 • Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

  08.10.2018

  Autorzy: B.Bryk, K.Wachowska


  Uwaga! Uwaga! Członkowie Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości zapraszają wszystkich uczniów do udziału w programie Otwarta firma. Będziecie mieli  doskonałą okazję  by rozwijać swą ekonomiczną pasję, oraz nauczycie się lepiej planować własną  ścieżkę edukacyjną. A wszystko to za sprawą Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się już po raz jedenasty w Polsce w dniach 12-18 listopada tego roku, obchodzony jednocześnie w 160 krajach świata. Pomysłodawcami wydarzenia są: były premier Wielkiej Brytanii - Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana. Z tej okazji w ZSA- E w Weryni czekają Was spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami, z ludźmi biznesu, pasjonatami ekonomii, od których możecie się wiele nauczyć. Zapraszamy!

 • Podbijamy Wielką Brytanię!

  Podbijamy Wielką Brytanię!
  08.10.2018

  Autorzy: M.Piłat, A.Kiwak


  Za nami pierwsze dni spędzone w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy w miejscowości Stafford, gdzie czekają na nas ciekawe miejsca, przyjaźni ludzie, sklepy, a przede wszystkim wyzwania, jakimi są nasze praktyki! Na razie uczestniczymy w szkoleniu przygotowującym nas do zadań czekających w pracy. Odwiedzamy nowe miejsca, poznajemy różnych ludzi, a przede wszystkim doskonalimy swoje umiejętności w komunikowaniu się w języku angielskim.
  A nasza przygoda rozpoczęła się na parkingu koło stadionu o godzinie 10:30 w niedzielę 30 września. Pożegnaliśmy się z najbliższymi nam osobami i wyruszyliśmy w drogę. Najpierw autokarem do Krakowa a następnie do Katowic. Następnie samolotem na lotnisko w Luton w Londynie. Dla wielu z nas ten etap był trudny ale i ekscytujący zarazem.
  Szybko zostaliśmy zameldowani w dawnym akademiku i zapoznani z ogólnymi warunkami pobytu przez partnera projektu pana Piotra Wysockiego.
  Gdy rano wstaliśmy poszliśmy na śniadanie następnie wyruszyliśmy w drogę poznawać nasze stanowiska pracy. Pogoda jest dla nas bardzo przyjazna, ale również charakterystyczna dla angielskiego klimatu, tzw. angielska pogoda, co oznacza, że jest ciepło, ale momentami kropi deszcz.
  W wolnym czasie wychodzimy na zakupy. Późnym wieczorem razem z opiekunami wyszliśmy na kręgle. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Mogliśmy zagrać w boxera, a także posterować wirtualnym samolotem. Najlepszymi graczami w kręgle okazali się pan dyrektor Witold Cesarz i pani Joanna Godzisz. W poniedziałek zaczęliśmy praktyki w różnych restauracjach, pracując na  zmiany. Małymi kroczkami, ale z ogromnym zapałem, wkraczamy w angielski świat!
  Trzymajcie za nas kciuki! 
   Zdjęcia

 • Nabór do projektu Robopreneur

  07.10.2018

  Autor: A.Stąpor


  Zapraszamy wszystkich uczniów klas II Czteroletniego Technikum w zawodzie technik ekonomista do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu „Robopreneur – robotyka, kodowanie i przedsiębiorczość”. W pierwszym wyjeździe zaplanowanym na 18-24 listopada 2018 roku do Girony w Hiszpanii weźmie udział 8 uczniów.

  Udział w projekcie jest bezpłatny i w całości finansowany z funduszy europejskich.

  Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie dostępny jest na stronie internetowej szkoły w zakładce projekt „Robopreneur”.

  Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 do regulaminu rekrutacji) do udziału w projekcie należy składać w dniach 8-10 października 2018 r. u koordynatora projektu p. Anny Stąpor.

 • Z głową w chmurach!

  Z głową w chmurach!
  05.10.2018

  Autorzy: K.Maciąg, K.Wachowska


  Magii czar może dosięgnąć nas wszędzie, czasami nawet w zwyczajnych okolicznościach. Może oczarować nas swym blaskiem, gdy kompletnie się tego nie spodziewamy... Przekonali się o tym uczniowie klas trzecich ZSA-E w Weryni, czyli ekonomiści, architekci i żywieniowcy.

  Ale zacznijmy od początku. W deszczowy wtorek października udaliśmy się do kina ,,Navigator'' w Mielcu na film historyczny pt. ,,Dywizjon 303. Bitwa o Anglię''. Gdy światła zgasły, na sali zapanowała zupełna cisza. Twarze wszystkich zwróciły się ze skupieniem w jednym kierunku. Seans od pierwszego momentu przyciągał uwagę. Budził  tak niezwykłe emocje, że nikt z widzów nie wyszedł po zakończeniu z niezadowoleniem, czy obojętnością. Pozytywne opinie dało się słyszeć także wśród osób, które nie są wielkimi fanami tego typu adaptacji filmowej. Oglądając losy i poczynania w powietrzu bohaterskich lotników z Dywizjonu 303, nasze serca przepełniała duma i wzruszenie. Towarzyszyła nam radość z ich odwagi i męstwa, a jednocześnie patrząc na śmierć naszych rodaków, w oku szkliła się łza.

  Po zapierającym dech w piersiach filmie historycznym, udaliśmy się na lotnisko w Mielcu na sam szczyt wieży informacyjnej. Dowiedzieliśmy się tam wielu interesujących rzeczy i ciekawostek z życia pilota. Kto wie, może zainspirują one kogoś z nas do związania swej przyszłości z tym zawodem? W końcu, któż nie pragnąłby czasem oderwać się od ziemi i ,,odpłynąć'' jak najdalej z głową w chmurach... 

  Wycieczkę wszyscy uznaliśmy za bardzo udaną. Twarze rozjaśniały nam uśmiechy i dało się wyczuć bijącą pozytywną energię od każdego. Już nie możemy doczekać się  przyszłych atrakcji turystycznych i czasu spędzonego w tak cudownej atmosferze! Zdjęcia

 • Salon Maturzystów

  03.10.2018

  Autorzy: P.Gielarowska, A.Kiwak


  Doskonale wiemy, że czas szybko płynie i nie da się zatrzymać. Oczywistość tej prawdy dotarła do nas- tegorocznych maturzystów - w zeszły poniedziałek 24.09.2018 roku, gdy udaliśmy się na Salon Maturzystów, zorganizowany na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jeszcze do niedawna matura wydawała się nam czymś odległym, przecież dopiero zaczynaliśmy szkołę średnią, tymczasem matura tuż tuż, a wraz z nią pytanie o naszą przyszłość. Na salonie maturzystów wysłuchaliśmy wykładu na co uważać i zwracać uwagę podczas zdawania egzaminu z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, później zapoznawaliśmy się z ciekawymi ofertami uczelni z całej Polski!
  Kiedy wszyscy dowiedzieli się tego, co było dla nas ważne, pojechaliśmy do kina Helios, obejrzeć film historyczny pt. „Dywizjon 303". Ok. godziny 15, zmęczeni wróciliśmy na parking szkoły i udaliśmy się do domów.

 • Dyktando Dla Niepodległej

  01.10.2018

  Autor: K.Wachowska


  Drodzy Uczniowie! 

  Informujemy, że w następnym tygodniu na lekcjach języka polskiego będziecie pisać specjalne dyktando ,,Dla Niepodległej". Zachęcamy do ćwiczenia umiejętności poprawnego  pisania nazwisk i tytułów, wojen i walk, zresztą  wszystkich ,,patriotycznych" haseł, zwrotów itp. 

  Na zwycięzców czekają nagrody!

 • Wycieczka do Łańcuta

  Wycieczka do Łańcuta
  01.10.2018

  Autor: M.Banaś


  Ludzkość to niezwykłe zjawisko, które w każdym swoim momencie bytu pozostawia pieczęć na osi czasu. To, jak wiele odczytamy z tego śladu zależy od jego intensywności, a także od naszej ciekawości. Fascynujące jest odkrywanie choćby okruchów historii, obserwowanie odtworzonego sposobu życia neandertalczyków przedstawionego w muzeum w Chęcinach, spędzanie czasu w krakowskich podziemiach gdzie możemy stąpać po średniowiecznym bruku, zwiedzanie dawnych domostw czy ruin zamku. To wszystko tak bardzo przybliża nas do świata, który był tu i trwał nim się narodziliśmy. Takich miejsc jest bardzo wiele, dlatego w ostatnim tygodniu września wyruszyliśmy, by znaleźć się w jednym z nich. Tym razem wybraliśmy się do dawnej rezydencji magnackiej znajdującej się w Łańcucie. Tu tak niewiele trzeba, by cofnąć się w czasie. Komnaty przystrojone w obrazy, tkane dywany, pękate fotele, ciężkie kotary nie pozwoliły myśleć nam o dniu dzisiejszym. Spowici w słowa przewodnika oraz otoczeni blaskiem mnóstwa przedmiotów czuliśmy dawną historię bardzo wyraźnie. Podziwianie niezwykłych wnętrz zamku, wozowni i stajni dopełniliśmy spacerem po parku krętymi dróżkami założonymi tutaj dwieście lat temu. Doprowadziły nas do zabytkowej gloriety, symetrycznego ogrodu włoskiego z tryskającą pośrodku fontanną, kolekcji róż, alei lipowej. Zobaczyliśmy owoce przewieszającego się perełkowca japońskiego, muskularne pędy glicynii chińskiej, ciekawe liście tulipanowca amerykańskiego. Kończąc naszą podróż wstąpiliśmy do przepełnionej kwiatami storczykarni, gdzie panujące tam wysoka wilgoć
  i temperatura oraz wychylająca się z każdego zakamarka zieleń próbowały nas oszukać, iż znajdujemy się w tropikalnej Azji. Zdjęcia

 • Konkurs "Dla Niepodległej"

  28.09.2018

  Autorzy: B.Olszówka, B.Rekut


  Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie pt. ,,Dla Niepodległej". Pragniemy uczcić to wielkie wydarzenie patriotyczne jakim jest 100 rocznica odzyskania przez nasz naród niepodległości. To nam współcześnie żyjącym w wolnym kraju, przypadł zaszczyt przeżywać tak wielką rocznicę. Cieszmy się i radujmy, że żyjemy w wolnej szczęśliwej Polsce. Każdy z Was może wziąć udział w dowolnie wybranej kategorii konkursu pt. ,,Dla Niepodległej”.

  Kategorie:

  - plastyczna -  wykonanie dowolnej pracy plastycznej (np. plakatu, rysunku, obrazu) przedstawiającej symbolikę niepodległościową lub wybitnych Polaków - twórców niepodległości. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną, indywidualnie lub w zespołach 2 osobowych. Format min. A3.

  - fotograficzna - ,,100 zdjęć na 100 lecie Niepodległości" - wykonanie zdjęcia przedstawiającego krajobraz, zabytki lub inne obiekty ukazujące piękno naszej Ojczyzny. Zdjęcie rozmiar 12 cm x 18 cm, wydrukowane lub naklejone na kartkę o formacie A4. Należy podać tytuł zdjęcia (czcionka Arial, rozmiar 14, pogrubiona) oraz krótką charakterystykę (czcionka Arial, rozmiar 12).

  - literacka - napisanie opowiadania, eseju, wiersza pt. ,,Wolność to znaczy…”  Dowolna liczba stron, czcionka Arial, rozmiar 12, format A4.

  - multimedialna - wykonanie prezentacji o tematyce niepodległościowej. Dowolny projekt od 20 do 30 slajdów, dowolna animacja, muzyka.

  Termin składania prac upływa 26.10.2018 r. Prace należy przynosić do biblioteki szkolnej lub sali nr 14. Prezentację multimedialną prosimy nagrać na dowolnym nośniku pamięci.

  Rozstrzygniecie konkursu i rozdanie nagród, dyplomów odbędzie się 9.11.2018 r

  Organizatorzy: Bernadeta Olszówka, Bogusława Sobowska-Rekut

strona:

Kontakt

 • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
  Werynia 501
  36-100 Kolbuszowa

 • 17 227 14 41 lub
  17 227 13 32
  numery wewnętrzne:
  101 sekretariat
  103 dyrektor
  105 zastępca dyrektora
  107 pokój nauczycielski

Galeria