Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Marta Banaś BM
 
 
Agnieszka Biestek BA Wychowawca: 4 technik achitektury i żywienia
agnieszka.biestek@zswerynia.pl
 
 
Zbigniew Bogacz BZ Wychowawca: 3 zasadnicza szkoła kucharz i monter
zbigniew.bogacz@zswerynia.pl
 
 
Bernadeta Bogdanowska - Olszówka OB
bernadeta.olszowka@zswerynia.pl
 
 
Bogusława Bryk BB
 
 
Beata Bryk BB Wychowawca: 3 technik architektury i ekonomista
beata.bryk@zswerynia.pl
 
 
Katarzyna Cesarz CK
katarzyna.cesarz@zswerynia.pl
 
 
Witold Cesarz CW
witold.cesarz@zswerynia.pl
 
 
Eugeniusz Dec DE
eugeniusz.dec@zswerynia.pl
 
 
Bartłomiej Durak DB
bartlomiej.durak@zswerynia.pl
 
 
Anna Fitał FA
anna.fital@zswerynia.pl
 
 
Dorota Frankiewicz DF
 
 
Joanna Godzisz GJ
joanna.godzisz@zswerynia.pl
 
 
Kazimiera Gul GK
kazimiera.gul@zswerynia.pl
 
 
Anna Kiwak KA
anna.kiwak@zswerynia.pl
 
 
Jacek Kocur KJ
 
 
Donata Krogulec KD Wychowawca: 4 technik ekonomista i żywienia
donata.krogulec@zswerynia.pl
 
 
Małgorzata Król KM
malgorzata.krol@zswerynia.pl
 
 
Bolesław Krzysztofiński KB
boleslaw.krzysztofinski@zswerynia.pl
 
 
Urszula Kuna KU
urszula.kuna@zswerynia.pl
 
 
Anna Kwiecień KA
anna.kwiecien@zswerynia.pl
 
 
Małgorzata Laube-Skowrońska LM
malgorzata.laube-skowronska@zswerynia.pl
 
 
Wioletta Majewska MW
wioletta.majewska@zswerynia.pl
 
 
Roman Mędrak MR
roman.medrak@zswerynia.pl
 
 
Stanisław Olszówka OS
stanislaw.olszowka@zswerynia.pl
 
 
Mieczysław Oślizło OM
mieczyslaw.oslizlo@zswerynia.pl
 
 
Iwona Pogoda PI
iwona.pogoda@zswerynia.pl
 
 
Paweł Pratko PP
 
 
Katarzyna Rębisz RK
 
 
Elżbieta Rozmus-Maciąg ER
elzbieta.rozmus@zswerynia.pl
 
 
Tomasz Ryczek RT
tomasz.ryczek@zswerynia.pl
 
 
Paweł Serafin SP
pawel.serafin@zswerynia.pl
 
 
Ewa Serafin SE
ewa.serafin@zswerynia.pl
 
 
Monika Serafin SM
monika.serafin@zswerynia.pl
 
 
Stanisław Skiba SS
 
 
Stanisław Skiba SS
 
 
Bogusława Sobowska-Rekut SB
boguslawa.sobowska-rekut@zswerynia.pl
 
 
Anna Stąpor SA
anna.stapor@zswerynia.pl
 
 
Anna Tęcza TA
anna.tecza@zswerynia.pl
 
 
Bożena Twardowska TB
bozena.twardowska@zswerynia.pl
 
 
Katarzyna Wachowska WK Wychowawca: 3 technik żywienia
katarzyna.wachowska@zswerynia.pl
 
 
Izabela Warunek WI
 
 
Grzegorz Warunek WG
grzegorz.warunek@zswerynia.pl
 
 
Anna Wróbel WA
 
 
Marta Zawadzka MZ
 
 
Andrzej Żywiec ŻA
andrzej.zywiec@zswerynia.pl

Kontakt

  • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
    Werynia 501
    36-100 Kolbuszowa

  • 17 227 14 41 lub
    17 227 13 32
    numery wewnętrzne:
    101 sekretariat
    103 dyrektor
    105 zastępca dyrektora
    107 pokój nauczycielski

Galeria