Nawigacja

Grono Pedagogiczne

8.02.2017 r.
Autor: Bogusława Sobowska-Rekut    


     

 


 

  • Olszówka  Stanisław - dyrektor

strona www (dla nauczycieli) e-mail: stanislaw.olszowka@zswerynia.pl

strona www (dla nauczycieli, uczniów i rodziców)

  • Cesarz Witold - wicedyrektor

strona www     e-mail: witold.cesarz@zswerynia.pl

  • Bogdanowska-Olszówka Bernadeta - historia, wiedza o społeczeństwie

strona www     e-mail: bernadeta.olszowka@zswerynia.pl

  • Cesarz Katarzyna - przedmioty zawodowe

strona www     e-mail: katarzyna.cesarz@zswerynia.pl

  • Biestek Agnieszka - przedmioty zawodowe gastronomiczne

strona www     e-mail: agnieszka.biestek@zswerynia.pl

  • Bogacz Zbigniew - prawo

strona www     e-mail: zbigniew.bogacz@zswerynia.pl

  • Bryk Beata - przedmioty zawodowe ekonomiczne

strona www     e-mail: beata.bryk@zswerynia.pl

  • Durak Bartłomiej - przedmioty zawodowe budowlane

strona www     e-mail:bartlomiej.durak@zswerynia.pl

  • Fitał Anna - przedmioty zawodowe gastronomiczne

strona www     anna.fital@zswerynia.pl

  • Godzisz Joanna - język angielski

strona www     e-mail: joanna.godzisz@zswerynia.pl

  • Gul Kazimiera - chemia, matematyka

strona www     e-mail: kazimiera.gul@zswerynia.pl

  • Kiwak Anna - jezyk polski, wiedza o kulturze, wychowanie do życia w rodzinie

strona www     e-mail: anna.kiwak@zswerynia.pl

  • Krogulec Donata - wychowanie fizyczne

strona www     e-mail: donata.krogulec@zswerynia.pl

  • Król Małgorzata - biologia, informatyka, przedmioty zawodowe

strona www     e-mail: malgorzata.krol@zswerynia.pl

  • Krzysztofiński Bolesław - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe

strona www     e-mail: boleslaw.krzysztofinski@zswerynia.pl

  • Kuna Urszula - jezyk francuski

strona www     e-mail: urszula.kuna@zswerynia.pl

  • Kwiecień Anna - jezyk niemiecki

strona www     e-mail: anna.kwiecien@zswerynia.pl

  • Laube-Skowrońska Małgorzata - wychowanie fizyczne

strona www     e-mail: malgorzata.laube-skowronska@zswerynia.pl

  • Majewska Wioletta - przedmioty zawodowe żywieniowe

strona www     e-mail: wioletta.majewska@zswerynia.pl

  • Oślizło Mieczysław - przedmioty zawodowe ekonomiczne

strona www     e-mail: mieczyslaw.oslizlo@zswerynia.pl

  • Pogoda Iwona - pedagog

strona www     e-mail: iwona.pogoda@zswerynia.pl

  • Puzio-Jędruszewska Agnieszka - przedmioty zawodowe

strona www     e-mail: agnieszka.puzio-jedruszewska@zswerynia.pl

  • Rębisz Katarzyna - matematyka

strona www     e-mail: katarzyna.rebisz@zswerynia.pl

  • Serafin Ewa - przedmioty zawodowe ekonomiczne

strona www     e-mail: ewa.serafin@zswerynia.pl

  • Serafin Monika - przedmioty zawodowe żywieniowe

strona www     e-mail: monika.serafin@zswerynia.pl

  • Serafin Paweł - przedmioty zawodowe ekonomiczne

strona www     e-mail: pawel.serafin@zswerynia.pl

  • Sobowska-Rekut Bogusława - biblioteka

strona www     e-mail: boguslawa.sobowska-rekut@zswerynia.pl

  • Stąpor Anna - jezyk angielski

strona www     e-mail: anna.stapor@zswerynia.pl

  • Tęcza Anna - przedmioty zawodowe żywieniowe

strona www     e-mail: anna.tecza@zswerynia.pl

  • Twardowska Bożena - geografia

strona www     e-mail: bozena.twardowska@zswerynia.pl

  • Wachowska Katarzyna - jezyk polski, język angielski

strona www     e-mail: katarzyna.wachowska@zswerynia.pl

  • Warunek Grzegorz - przedmioty zawodowe

strona www     e-mail: grzegorz.warunek@zswerynia.pl

  • Żywiec Andrzej - wychowanie fizyczne

strona www     e-mail: andrzej.zywiec@zswerynia.pl

 

Kontakt

  • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
    Werynia 501
    36-100 Kolbuszowa

  • 17 227 14 41 lub
    17 227 13 32
    numery wewnętrzne:
    101 sekretariat
    103 dyrektor
    105 zastępca dyrektora
    107 pokój nauczycielski

Galeria