Nawigacja

WYKAZ UCZESTNIKÓW ZJAZDU ABSOLWENTÓW 24.09.2016


1949

1. Halat Konstanty


1952

1. Soja Franciszek


1954

1. Kubiś Jerzy + osoba
2. Opaliński Michał


1960

1. Skiba Stefan
2. Wiewióra Jan
3. Gorzelany Piotr
4. Zięba Zygmunt 


1962

1. Ryło Jan + osoba


1963

1. Leśniak Wacław
2. Łuczak Marian
3. Skrzela Franciszek
4. Wilk Julian
5. Trawka (Warunek) Rozalia
6. Mytych (Wiewióra) Maria
7. Adamczyk (Wójcik) Janina
8. Biżek Józef


1964

1. Mazur (Ziółkowska) Elżbieta
2. Skura (Lubera) Józefa


1965

1. Leśniak Józef + osoba
2. Pituch Czesław + osoba
3. Pałka (Krawiec) Janina
4. Opaliński Stanisław
5. Ziółkowska (Krzak) Józefa
6. Bieleń Józef
7. Wilk Jan

8. Kopeć Ludwik + osoba


1966

1. Borowski Edward
2. Czarna (Krawiec) Zofia
3. Michałek Stanisław
4. Stąpor Jan
5. Szponar (Ryszkiewicz) Maria
6. Zardzewiały Antoni
7. Serkis (Szafran) Anna
8. Stęga Eugeniusz
9. Serafin Jan
10. Śnieżek Zygmunt
11. Stolarz Józefa
12. Tęczar (Kwiecień) Stanisława


1967

1. Stobierski Stanisław
2. Trojnacka (Ozimek) Weronika


1968

1. Duplak (Kornaga) Zofia
2. Frysztak Adam
3. Mazur Władysław
4. Wilk Władysław
5. Mazur Józefa (Kret)
6. Malinowska (Nowak) Józefa
7. Burdyk (Puk) Maria + osoba
8. Kosiorowski Bolesław
9. Ozga (Klecha) Teresa
10. Depa (Zuber) Władysława
11. Pruś Józef
12. Sudoł Tadeusz
13.Wilk (Michałek) Zofia 


1969

1. Bigder Stanisław
2. Smolich (Miśkiewicz) Zofia
3. Kus Stanisław
4. Włodarczyk Stanisław
5. Mazur (Morlak) Teresa
6. Grobelny Edward
7. Pityńska (Kopyto) Maria
8. Sawka Michał
9. Panek (Śliwa) Stanisława
10. Szeliga Czesław
11. Skowroński Jan


1970

1. Biesiadecki Jerzy
2. Borowska (Gąsior) Balbina
3. Serafin Jerzy + osoba
4. Skóra Jan
5. Kwolek Zofia

6. Kwolek Jerzy


1971

1. Kus (Wyka) Władysława
2. Kluz Kazimierz
3. Stankowska-Maziarz Natalia
4. Batory Stefan


1972

1. Michalak (Gaweł) Helena
2. Rzeczuch (Róg) Janina
3. Strzępa Michał
4. Kochmańska (Homa) Helena
5. Stec Anna (Książek)
6. Pisarska Zofia (Bomba) + osoba
7. Filanowska Kazimiera 
8. Zalasiński Ryszard
9. Gaweł (Jajko) Zofia

10. Cebula (Kosiorowska) Kazimiera
11. Gazda (Marut) Helena


1973

1. Zuber Stanisław


1974

1. Gorzelany Józef
2. Jurasz Janusz
3. Marek Tadeusz
4. Marut Ryszard
5. Bieleń (Sudoł) Józefa
6. Konefał Wacław
7. Wilamowicz (Preneta) Zofia
8. Bernaś (Kopeć) Helena
9. Matuła (Kata) Józefa + osoba
10. Hałys (Wianecka) Anna

11. Kopera (Gałda) Krystyna


1975

1. Hopek Marian
2. Nowak (Kazior) Anna + osoba
3. Garczyńska (Miazga) Helena
4. Kochmańska (Kud) Anna
5. Wierzoch Józef
6. Głaz (Chruściel) Józefa + osoba
7. Gniewek-Czekaj Anna
8. Żak (Chlebowska) Krystyna
9. Olszówka (Cichoń) Aniela x2
10. Blat Roman


1976

1. Smotryś (Puk) Elżbieta
2. Strzępa (Szlachetka) Maria
3. Zardzewiały Wacław
4. Brzuszek Stanisław
5. Starzec Władysław
6. Kielar Józef
7. Kochanek (Daniel) Zofia  + osoba
8. Misiura Kazimierz
9. Wilk Emil
10. Tyczka Józef
11. Kuna (Zasowska) Michalina + osoba
12. Sidor (Cichoń) Danuta + osoba
13. Kseń (Boreńska) Agata
14. Trawka (Węglowska) Alicja
15. Warchoł (Słomiany) Grażyna
16. Marut (Kania) Lucyna
17. Puzio Piotr

18. Jacek (Dronka) Marta
19. Galek Eugeniusz
20. Kościółek Krystyna
21. Sudoł (Tylutka) Maria


1977

1. Galej (Bogdanowska) Jadwiga
2. Turek (Zuba) Teresa
3. Czachor Roman
4. Kaczmarczuk (Nowak) Grażyna
5. Kusik Andrzej
6. Stróż (Gołąbek) Mirosława
7. Pokrywa Eugeniusz
8. Kilian (Suchecka) Maria
9. Partyka Jan
10. Pruś Stanisław
11. Babula (Halat) Wiesława
12. Skrzypek (Kowal) Krystyna
13. Pytlak (Kardyś) Helena
14. Chmielowiec (Skóra) Kazimiera
15. Łatek (Chowaniec) Helena
16. Wachnicki Władysław
17. Łaba Krystyna
18. Grzywacz (Reguła) Maria

19. Kret Kazimierz
20. Lipiński Stanisław


1978

1. Zięba Eugeniusz
2. Lubach Cecylia
3. Babula Stanisław
4. Suszek (Reguła) Stanisława


1979

1. Puzio Barbara
2. Wojtak Wiesław
3. Michałek (Widz) Irena
4. Brózda-Bomba Teresa
5. Posłuszny (Drałus) Jadwiga

6. Bielenda (Chuchro) Zofia
7. Matuła Edward


1980

1. Jachyra Wiesław
2. Wójcik (Widz) Janina


 1981

1. Partyka (Kaczor) Elżbieta
2. Marszał (Matuła) Anna
3. Nycz (Kasiak) Anna
4. Baran Andrzej
5. Kwaśnik Krystyna
6. Szypuła Roman
7. Kraska (Napora) Genowefa


1982

1. Kosiorowska (Dziuba) Małgorzata
2. ks. Gniewek Jan
3. Ruszkiewicz (Dziuba) Alicja
4. Haber (Seremet) Maria + osoba
5. Bieda (Ożóg) Maria
6. Wit Roman
7. Dybeł (Gorczyca) Maria  + osoba
8. Właśniewska (Kwaśnik) Jadwiga
9. Krówka (Lenart) Alicja
10. Kardyś Antoni
11. Daniel (Kopeć) Teresa
12. Żuchowska (Sitko) Helena
13. Nizioł (Stępień) Danuta
14. Wawrzczyk (Kopeć) Bożena
15. Buława Ryszard + osoba
16. Żak Eugeniusz
17. Perlicka (Kuna) Grażyna
18. Rzepka Zbigniew
19. Białek (Konefał) Maria
20. Kurasińska (Ożóg) Anna
21. Szwed (Kobylarz) Bożena
22. Żywiec Andrzej
23. Majdańska (Kata) Renata
24. Rozmus Jakub

25. Bujak Krzysztof


1983

1. Jamróz Józef


1984

1. Barnaś Waldemar
2. Samojedny Stanisław
3. Kuna Bogusław
4. Niemiec (Szypuła) Maria
5. Zgłobicki Andrzej


1985

1. Gil (Tomczyk) Elżbieta
2. Trela Marek
3. Płaza Marek
4. Pieróg (Golba) Ewa
5. Rozmus (Wróbel) Maria
6. Markiewicz (Smalarz) Urszula


1986

1. Kozioł (Dziuba) Anna
2. Fornal Barbara
3. Jakubiec (Gawor) Barbara

4. Bieńkowska (Mścisz) Jadwiga


1991

1. Kata Ryszard


1993

1. Adamczyk (Wójcik) Janina


1994

1. Mróz (Cynar) Anna
2. ​Majewska (Matusiak) Wioletta
3. Król (Partyka) Małgorzata
4. Zielińska (Karkut) Ewa
5. Jadach (Gajda) Andżelika
6. Chłanda (Czółno) Małgorzata
7. Bielaszka (Bąba) Barbara
8. Letniowska (Sobolewska) Bożena
9. Gawrzoł (Kasak) Ksenia
10. Łuszcz (Halat) Zofia
11. Kubiś (Dziuba) Renata
12. Gniewek (Paraniak) Mariola


1995

1. Halat Janusz


1999

1. Bryk Maria
2. Wójcik Piotr
3. Bernaszuk  (Mazur) Agnieszka
4. Reguła Grzegorz
5. Augustyn Jacek
6. Serafin Paweł

7. Kraska Wojciech


2001

1. Tylutki Paweł
2. Strzępa Halina
3. Cieśla (Galej) Jadwiga


2005

1. Szalony (Staniszewska) Joanna
2. Kiwak (Tasz) Maria


Kontakt

  • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
    Werynia 501
    36-100 Kolbuszowa

  • 17 227 14 41 lub
    17 227 13 32
    numery wewnętrzne:
    101 sekretariat
    103 dyrektor
    105 zastępca dyrektora
    107 pokój nauczycielski

Galeria